hover
2

ZUŠ B-Art se účastní Meziříčské muzejní noci – chystá fotokoutek, karaoke i stezku odvahy

Publikoval zuzka, v 12:27 2.6. 2017
Poslední změna v 12:27 2.6. 2017
Aktuality

Meziříčská muzejní noc patří už tradičně do kalendáře kulturních akcí ve Valašském Meziříčí. Základní umělecká škola B-Art se k ní připojí už potřetí a připravuje pro návštěvníky hned několik zajímavostí. Na co všechno se můžete těšit, když zavítáte do naší budovy na ulici Komenského?

Program bude letos opravdu pestrý. Hned u vchodu do ZUŠ B-Art vás uvítá cimbálová muzika i nadějné duo Smol Twins – to tvoří naše žákyně populárního zpěvu Bára Balášová a také Kristýna Jančová, která ji doprovází na kytaru. Tradiční a lidové písně v podání cimbálovky tak budou střídat známé skladby od Eda Sheerana, Glena Hansarda a dalších zahraničních interpretů.

Hned v přízemí si pak budete moci vyzkoušet, jaké to je být v roli zpěváka vy – a to s naším karaoke, ti odvážnější si pak mohou projít stezkou odvahy, kterou pro ně připraví žáci tanečního oboru.

V malém sále pak můžete využít náš fotokoutek s profesionálním fotografem, zapózovat si v různých převlecích a udělat si tak památku na Meziříčskou muzejní noc se ZUŠ B-Art.

To vše zažijete, když v pátek 9. června navštívíte v rámci Muzejní noci prostory Základní umělecké školy B-Art mezi 19 hodinou a půlnocí.

PLAKÁT

děkujeme našim sponzorům a partnerům