Úspěšný Absolventský koncert!!!

V úterý 14.června proběhnul v sále KD Zašová Absolventský koncert žáků hudebního oboru naši školy.

Vystoupili absolventi Daniela Blašková (populární zpěv), Jakub Cerman (cimbál), Kateřina Černá (elektronické klávesy), Kristýna Hynková (populární zpěv) a Matěj Pavelka (bicí nástroje).

Vystoupila také Veronika Tauberová, která doprovodila některá čísla na housle a předvedla se také jako zpěvačka. V doprovodné kapele dále vystoupili Sabina Matulová, Tomáš Filustek a Jan Hrubý.

Některá čísla také doprovodily tancem žákyně našeho tanečního oboru Anna Diatilo, Daniela Blažková a Barbora Vičanová. Vystoupil také host Jakub Zajíc.

Celým programem provázela naše bývalá žákyně Iva Kruntorádová.

Na konci koncert všichni poděkovali svým učitelům Janě Peřtové, Barboře Nohavicové, Karlu Pekárkovi, Jaroslavu Kneiselovi a Richardu Paprskářovi. Pár slov řekla také naše paní ředitelka MgA. Milada Borovičková.

Poté se již všichni přesunuli do salónku na závěrečný raut 🙂

Doufáme že si všichni diváci koncert užili!!

Na fotografie se můžete podívat v galerii na našem webu (odkaz níže):

/galerie/absolventsky-koncert-hudebniku-sal-kd-zasova-14-6-2022/

Vaše ZUŠ B-Art