Ve školním roce 2012/2013 jsme nastudovali úspěšné divadelní představení

SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

– výpravnou divadelní pohádku, ve které účinkovalo 60 žáků tanečního oboru.

Kromě slavnostní premiéry jsme představení odehráli 15-krát, ve spolupráci s Městem Valašské Meziříčí jsme Sněhurku sehráli také na Slovensku v městě Partizánské. Představení vidělo na 4 000 diváků v 8 různých městech.

Ve školním roce 2014/2015 žáci tanečního oboru nastudovali nový taneční projekt

LOUSKÁČEK

Do celovečerního baletního představení bylo opět zapojeno na 60 žáků tanečního oboru ve věku od 6 do 18 let i několik dospělých hostů.

Baletní představení zhlédlo přibližně 4 000 diváků, kromě dvou premiér se Louskáček v podání B-Artu dočkal 16 repríz.

Ve školním roce 2017/2018 jsme nastudovali s našimi žáky nový projekt

TANEC PRALESA

Na vytvoření tohoto projektu se podíleli scénárista a dramaturg Vít Pokorný, choreografka Ivana Malá, hudební skladatel Robert Jíša a na nácviku choreografie s našimi dětmi pracovala tanečnice Karlínského divadla Eliška Grabcová.

15.2. a 16.2. 2018 proběhly dvě premiéry v kulturním domě v Zašové.

Projekt zhlédnou nejen místní školy, ale i široká veřejnost z různých regionů.

Ve školním roce 2017/2018 jsme s našimi dětmi nastudovali také muzikál

TŘI BRATŘI

podle stejnojmenné pohádky pánů Svěráků.

Do projektu se zapojilo více než 30 žáků hudebního oboru. Premiéra proběhla 18. 3. 2018. Projekt shlédlo doposud více než 700 diváků a stále se hraje pro malé i velké diváky z našeho kraje.