DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče, milí žáci,

v souvislosti s mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví (zákaz osobní přítomnosti žáků na základním uměleckém vzdělávání v základní umělecké škole),bychom rádi vydali prohlášení tykající se chodu školy v následujících dvou týdnech tj. od 5. 10. 2020 do 18. 10. 2020:

• ZUŠ B-Art přechází od 5. do 18. 10.2020 na distanční výuku
  • U individuálního vzdělávání hudebního oboru a literárně dramatického oboru bude probíhat distanční výuka
  • U kolektivních aktivit (komorní hra, cimbálovka, kapela, taneční obor) se po dobu následujících čtrnácti dní výuka ruší a bude následně nahrazena
  • Distanční výuka bude prozatím probíhat v obdobném režimu jako při jarním vyhlášení nouzového stavu

V případě prodloužení mimořádných opatření aktuálně připravujeme jednotný systém vhodný pro distanční vzdělávání, prozatím Vás prosíme o trpělivost a pochopení.

Pokud máte jakékoli nejasnosti kontaktujte prosím svého kmenového učitele, nebo kancelář školy.

Tel. č.: +420 725 550 167

krabicova.sylvie@b-artskola.cz