Přestěhováno!!!

Milí žáci, vážení rodiče,

Máme přestěhováno!!

Od dnešního dne bude ve Valašském Meziříčí probíhat výuka v nové budově na adrese Sokolská 143.

Obvykle se školy stěhují během letních prázdnin, my jsme to však museli zvládnout během jednoho týdne a během školního roku, proto patří velký dík všem učitelům a zaměstnancům školy, kteří se na stěhování podíleli. Byla to fuška, ale zvládli jsme to!!!

Na budově nás čeká ještě spoustu další práce. Prostory budeme postupně dolaďovat a upravovat do finálního stavu, tak ať je vše připraveno na slavnostní otevření, které proběhne v září 2022 spolu s oslavami výročí 10ti let fungování školy. Proto bychom chtěli Vás, žáky a rodiče poprosit hlavně teď v prvních týdnech, abyste byli trpěliví a shovívaví k některým nedodělkům. Na všem intenzivně pracujeme, ale ne vše jde tak rychle jak jsme plánovali a ne na vše máme v tuto chvíli dostatečné finanční prostředky.

Ze celý tým ZUŠ B-Art Vám děkujeme a doufáme, že se v nových prostorech budete cítit dobře!!!

Vaše ZUŠ B-Art

B-Art Kavárna 24. 3. 2022